• Astrid van Dijk
    Groep 1/2A
    astrid.vandijk@de-kardoen.nl
  • Hilde Fokkens
    Groep 1/2A en groep 3A
    hilde.fokkens@de-kardoen.nl
  • Karin Doldersum
    Groep 1/2B
    karin.doldersum@de-kardoen.nl
  • Wilma Boer
    Groep 1/2B
    wilma.boer@de-kardoen.nl
  • Sandra Reins
    Groep 1/2C
    sandra.reins@de-kardoen.nl
  • Diane Mulder
    Groep 1/2C
    diane.mulder@de-kardoen.nl
  • Annejan Seinen
    Onderwijsassistent unit 1/2
    annejan.seinen@floreantscholen.nl
  • Céline Stoevelaar
    Groep 3A
    celine.stoevelaar@de-kardoen.nl
  • Henriët Broer
    Groep 3B/4A
    henriet.broer@de-kardoen.nl
  • Marjan Dekker
    Groep 3B/4A
    marjan.dekker@de-kardoen.nl
  • Anja Hart
    Groep 4B
    anja.hart@de-kardoen.nl
  • Marjan Schutte
    onderwijsassistent unit 3/4
    marjan.schutte@de-kardoen.nl
  • Laura Meppelink
    Groep 5/6A
    laura.meppelink@de-kardoen.nl
  • Manon Snellink
    Groep 5/6A
    manon.snellink@de-kardoen.nl
  • Nanouschka van den Brink
    Groep 5/6B
    nanouschka.vandenbrink@ floreantscholen.nl
  • Jessica Doldersum
    Groep 5/6C
    jessica.doldersum@de-kardoen.nl
  • Birthe Lanjouw
    LIO-stage 5/6C
    birthe.lanjouw@ floreantscholen.nl
  • Peter Smit
    Groep 7/8A
    peter.smit@de-kardoen.nl
  • Mariëlle van Leussen
    Groep 7/8A en directie ondersteuning
    marielle.degraaf@de-kardoen.nl
  • Ellenoor Mars
    Leerkracht groep 7/8B en IB 7/8
    ellenoor.mars@de-kardoen.nl
  • Anouk Schoonhoven
    Groep 7/8B
    anouk.schoonhoven@ floreantscholen.nl
  • Marc Visscher
    Leerkracht 7/8b-c en coach Floreant
    marc.visscher@floreantscholen.nl
  • Marion Getkate
    Groep 7/8C
    marion.getkate@de-kardoen.nl
  • Iris Kooiker
    LIO-stage 7/8b
  • Marieke Brinkman
    Intern begeleider unit 1 t/m 6
    ib@de-kardoen.nl
  • Dannis Timmerman
    Directeur
    directie@de-kardoen.nl
  • Linda Snijder
    Onderwijsassistent Taalondersteuningspunt Ommen
    linda.snijder@de-kardoen.nl
  • Wim van Lenthe
    Vakleerkracht muziek
    wim.vanlenthe@de-kardoen.nl
  • Jari Kouwen
    Vakleerkracht gym
    jari.kouwen@floreantscholen.nl
  • Harrie Meinen
    intern begeleider Floreant
    harrie.meinen@de-kardoen.nl
  • Rias Nauta
    Onderhoud gebouw
  • Ineke Dieleman
    Persoonlijk begeleider extra zorg
    ineke.dieleman@de-kardoen.nl
Het grootste deel van ons team bestaat uit groepsleerkrachten, maar we hebben ook leerkrachten met een speciale taak, onderwijsassistenten, klassen-assistenten, conciërges, drie intern begeleiders, directie ondersteuning/waarneming en een directeur.