• Astrid van Dijk
    Groep 1/2A
    astrid.vandijk@de-kardoen.nl
  • Hilde Fokkens
    Groep 1/2A en groep 3A
    hilde.fokkens@de-kardoen.nl
  • Karin Doldersum
    Groep 1/2B
    karin.doldersum@de-kardoen.nl
  • Wilma Boer
    Groep 1/2B
    wilma.boer@de-kardoen.nl
  • Sandra Reins
    Groep 1/2C
    sandra.reins@de-kardoen.nl
  • Diane Mulder
    Groep 1/2C
    diane.mulder@de-kardoen.nl
  • Merle Arkes
    Groep 1/2C
    merle.arkes@floreantscholen.nl
  • Annejan Seinen
    Onderwijsassistent unit 1/2
    annejan.seinen@floreantscholen.nl
  • Céline Stoevelaar
    Groep 3A
    celine.stoevelaar@de-kardoen.nl
  • Henriët Broer
    Groep 3B
    henriet.broer@de-kardoen.nl
  • Marjan Dekker
    Groep 3B
    marjan.dekker@de-kardoen.nl
  • Anja Hart
    Groep 4
    anja.hart@de-kardoen.nl
  • Marjan Schutte
    onderwijsassistent unit 3/4
    marjan.schutte@de-kardoen.nl
  • Laura Meppelink
    Groep 5/6A
    laura.meppelink@de-kardoen.nl
  • Manon Snellink
    Groep 5/6B
    manon.snellink@de-kardoen.nl
  • Jessica Doldersum
    Groep 5/6C
    jessica.doldersum@de-kardoen.nl
  • Arnold van der Veen
    leerkracht unit 5/6
    arnold.vanderveen@de-kardoen.nl
  • Marion Getkate
    Groep 7/8
    marion.getkate@de-kardoen.nl
  • Willemijn Altena
    Groep 7/8
    willemijn.pieffers@de-kardoen.nl
  • Peter Smit
    Leerkracht unit 7/8
  • Mariëlle van Leussen
    Groep 7/8 + directie ondersteuning
    marielle.degraaf@de-kardoen.nl
  • Marieke Brinkman
    intern begeleider unit 1 t/m 4
    ib@de-kardoen.nl
  • Harrie Meinen
    intern begeleider unit 5 t/m 8
    harrie.meinen@de-kardoen.nl
  • Dannis Timmerman
    Directeur
    directie@de-kardoen.nl
  • Linda Snijder
    Onderwijsassistent Taalondersteuningspunt Ommen
    linda.snijder@de-kardoen.nl
  • Sharon Woesthuis
    Leerkracht Taalondersteuningspunt Ommen
    sharon.woesthuis@de-kardoen.nl
  • Wim van Lenthe
    Vakleerkracht muziek
    wim.vanlenthe@de-kardoen.nl
  • Jari Kouwen
    Vakleerkracht gym
    jari.kouwen@floreantscholen.nl
  • Rias Nauta
    Onderhoud gebouw
  • Ineke Dieleman
    Persoonlijk begeleider extra zorg
    ineke.dieleman@de-kardoen.nl
Het grootste deel van ons team bestaat uit groepsleerkrachten, maar we hebben ook leerkrachten met een speciale taak, onderwijsassistenten, klassen-assistenten, conciërges, twee intern begeleiders en een directeur.